Africké mýdlo s kozím mlékem 100g

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, bambucké máslo, surové africké mýdlo, kakaové máslo, kozí mléko, přírodní třtinový cukr.

POUŽITÍ: Africká černá mýdla jsou známá svým obsahem výživných prvků a antioxidantů. Černé mýdlo zmírňuje akné, léčí mastnou pleť, jasné skvrny, vyrážky a různé jiné kožní problémy. Jsou také ideální pro odstranění makeupu. Černé mýdlo zanechá vaši pokožku jemnou, jasnou a skvěle vonící. Mýdlo nevoní díky umělým parfémům, ale má přirozenou bylinnou vůni.

Kozí mléko má vysoký obsah vitamínů a minerálních látek a je bohaté na máselné tuky, což z něj dělá ideální hydratační prostředek. Nachází se v něm v hojné míře i vitamin E, který je "nejlepší přítel" pokožky. Pomáhá hlavně alergikům, lidem s atopickým ekzémem, lupénkou.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Parkij Butter, African Shea Butter, Titanium Dioxide, Theobroma Cacao Fruit Powder, Goat Milk Powder, Přírodní třtinový cukr.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

129,00 Kč