Speciální máslové mýdlo s květem Heřmánku 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, mandlový olej, bambucké máslo, kakaové máslo, mangové máslo, heřmánkový extrakt, sušený květ heřmánku.

POUŽITÍ: Bambucké máslo hydratuje, vyživuje, regeneruje a tvoří UV ochranu a má antibakteriální účinky.

Kakaové máslo obsahuje tělu prospěšné antioxidanty, vitamíny a minerály. Kakaové máslo je vhodné pro péči o suchou pokožku, dehydratovanou a zralou pleť. Antioxidanty pomáhají bojovat proti škodlivým látkám a stárnutí pleti.

Mangové máslo je vhodné pro alergickou, podrážděnou, atopickou a problematickou pleť díky silně protizánětlivým a antibakteriálním vlastnostem. Zmírňuje svědění a podráždění pokožky.

Heřmánek vyniká svými protizánětlivými, hojivými, zklidňujícími, dezinfekčními a protialergickými účinky. Výborně zklidňuje pokožku například při vyrážkách, spálením kůže od sluníčka a podobně.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma, Cacao Seed Butter,Mangifera Indica Seed Butter, Cocos Nucifera Oil, Almond oil, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Chamomilla recutita extract, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Sušený květ heřmánku.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


129,00 Kč