Čokoládové mýdlo 100g

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, bambucké máslo, mleté kakao, strouhaná hořká čokoláda, mleté ovesné vločky.

POUŽITÍ: Hořká čokoláda intenzivně vyživuje, hydratuje, obnovuje ph a ozdravuje pokožku. Kakao pomáhá oddalovat stárnutí pokožky. Má dobré schopnosti k ozdravování poraněné pokožky a stimuluje regeneraci pokožky. Detoxikuje, vyživuje, regeneruje, hydratuje a působí jako antioxidant. Kakao způsobilo v kosmetickém světě revoluci pro svůj obecně známý, vysoký obsah antioxidantů.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Butyrospermum Pakrii Butter, Tetrasodium Etidronate, Avena Sativa Leaf, Mleté kakao, Strouhaná hořká čokoláda, Mleté ovesně vločky.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


129,00 Kč