Dárkový Balíček z Mrtvého moře

FUNKCE: Balíček s bahnem z Mrtvého moře.

Minerální bahno z Mrtvého moře je v přírodním stavu
bez jakýchkoli dalších přísad a příměsí.Naše minerální bahno obsahuje velké množství jódu, brómu, síry, hořčíku, draslíku a soli z Mrtvého moře, která má 21 přírodních minerálů. Je dodáváno ve vysoké kvalitě, snadno se skladuje a především jej nabízíme v balení, které umožňuje snadné uzavření po každém použití a tím je zabráněno jeho vysychání.

+ ŠPACHTLE V DÁRKOVÉM BALENÍ

POUŽITÍ: Velmi účinné je bahno z Mrtvého moře také u dalších kožních onemocnění, jako je lupénka, atopický ekzém, vitiligo či psoriatická artritida. Je skvělé jako vlasový zábal. Naše minerální bahno obsahuje velké množství jódu, brómu, síry, hořčíku, draslíku a soli z Mrtvého moře, která má 26 přírodních minerálů.

OBSAH:

Bahno z Mrtvého moře 500g

HLAVNÍ SLOŽKY: Minerální bahno z Mrtvého moře.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby nanést na tělovou část a nechat

působit 10-30 minut, poté opakovaně opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Maris Mud (Dead Sea Mud).

Sůl s bahnem z Mrtvého moře 1kg

HLAVNÍ SLOŽKY: Mořská sůl, bahno z Mrtvého moře.

INGREDIENST (INCI): Maris Salt Dead Sea, Maris Mud (Dead Sea Mud).

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

559,00 Kč