Dárkový Levandulový balíček

NOVINKA

FUNKCE: Dárkový levandulový balíček.

POUŽITÍ: Levandule má regenerační a hojivé účinky na pokožku a zároveň svou vůní harmonizuje a uklidňuje organismus, pomáhá při dně, revmatismu, při ošetření spálené pokožky, navozuje klidný spánek, uleví při bolestech hlavy či migréně.

Tekuté mýdlo levandulové 3v1 200ml

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, levandulová silice, sušený květ levandule.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Cocamine Oxide, Lavandula Hybrida Abrial Herb Oil, Olea Europaea Fruit oil, Cocos Nucifera oil, Benzyl Salicylate, Limonene, Sušený květ Levandule.

Šumivá koupel levandulová 60g

HLAVNÍ SLOŽKY: Olivový olej, mořská sůl, jedlá soda, kyselina citrónová, kukuřičný škrob, sušený květ levandule.

INGREDIENST (INCI): Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Olea Europaea Fruit Oil, Zea Mays, Sodium chloride, potr. barvivo, Lavendula Herb oil.

Zámecká tinktura levandulová 50ml

HLAVNÍ SLOŽKY: Alkohol, sušená levandule.

INGREDIENST (INCI): Alcohol, sušená levandule.

Vonný sáček do skříně se sušenou levandulí

HLAVNÍ SLOŽKY: sušená levandule.

INGREDIENST (INCI): Sušený květ Levandule.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

399,00 Kč