Indické Šafránové Kurkuma 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, bavlníkový olej, aloe vera gel, bergamotová silice, žlutý jíl, mletá kurkuma.

POUŽITÍ: Indický šafrán omlazuje a podporuje dlouhověkost. Má široké spektrum účinků, je zdrojem sacharidů, bílkovin, minerálů, esenciálních olejů a vitaminů. Působí antibakteriálně, pomáhá proti rakovině, čistí játra, léčí záněty, podporuje snižování hmotnosti, zlepšuje psychiku, zmírňuje revma. V Indii se hodně používá vnitřně i zevně, například je velmi známá pleťová maska na výživu a omlazení pleti, která ochraňuje před vráskami.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Citric Acid, Glyceryl Mono Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Cocos Nucifera(Coconut) Oil , Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Tetrasodium Etidronate, Aloe Barbadensis Leaf juice, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Mletá Kurkuma.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


149,00 Kč