Ovesné Jahodové mýdlo 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, bambucké máslo, parfum, jahodový pudr a zrníčka, mleté ovesné vločky.

POUŽITÍ: V kosmetice se používají ovesné vločky k léčbě ekzémů a kožních problémů. Ovesné vločky naši pleť hydratují a normalizují její PH. Mimo to mají protizánětlivé účinky, čímž pomáhají předcházet tvorbě akné. Jahody mají čistící, stahující, antioxidační, omlazující, regenerační a bělící účinky na pokožku. Jsou vhodné i pro mastnou a aknózní pleť, pomáhají redukovat pigmentové skvrny a pihy. Díky vysokému obsahu manganu zlepšují kvalitu vlasů.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Butyrospermum Pakrii Butter, Tetrasodium Etidronate, Avena Sativa Leaf, Parfum, Potravinářské barvivo, Jahodová zrníčka, Mleté ovesně vločky.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

129,00 Kč