Kávové mýdlo 100g

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, organický cukr, parfum, mletá káva.

POUŽITÍ: Káva a její vůně stimuluje smysl a náš mozek spojuje tuto vůni s příjemnými prožitky. Zcela podvědomě se začnete cítit bezpečně, odpočatě a plni energie, což vede až k afrodiziakálním účinkům. Kofein dokáže proniknout do těla i přes kůži. Odbourává a vyspravuje buňky poškozené UV zářením, zatímco ty zdravé nechává bez povšimnutí. Absorbuje UVB paprsky, je-li aplikován na kůži. Velice dobře působí proti pomerančové kůži a je vhodný na otoky. Antioxidační výtažky z kávy pomáhají opravovat poškozené buňky, působí protizánětlivě i ochranně.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Etidronic Acid, Linalool, Olea Europaea Fruit Oil, Limonene, Organický cukr, Mletá káva, Parfum.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


129,00 Kč