Konopné s kozím mlékem 100g

Konopné mýdlo pro všechny typy pleti, zvláště suchou, hydratuje a zvláčňuje a zmirňuje tvorbu vrásek Je vhodné po opalování. Odstraňuje příznaky ekzému a lupenky. Vysoký obsah esenciálních mastných kyselin .Mýdlo s kozím mlékem příznivě působí na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje, zajišťuje vyrovnané pH a dostatečnou hydrataci. Zanechává pokožku hebkou a jemnou. Velice kladně působí na citlivou a problematickou pokožku, je vhodné i pro alergiky a atopiky. Mýdlo s kozím mlékem příznivě působí na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje, zajišťuje vyrovnané pH a dostatečnou hydrataci. Zanechává pokožku hebkou a jemnou. Velice kladně působí na citlivou a problematickou pokožku, je vhodné i pro alergiky a atopiky.

Hlavní složky produktu:
Konopný a Kokosový olej, Bergamotová silice, Glycerin, Extrakt z Grepových jader, Voda, Sušené kozí mléko

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících.
Vyrobeno 100% ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.
Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

Ingredients (INCI):
Cocos Nucifera Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Citrus Aurantium Bergamia Peel Extract, Aqua, Glycerin, Sodium Cocoate, Ascorbic Acid, Citrus Grandis Seed Extract, Linalool ,exaruit lac caprae

119,00 Kč
Please select variants first