Konopné s kozím mlékem 100g

Konopné mýdlo pro všechny typy pleti, zvláště suchou, hydratuje a zvláčňuje a zmirňuje tvorbu vrásek Je vhodné po opalování. Odstraňuje příznaky ekzému a lupenky. Vysoký obsah esenciálních mastných kyselin .Mýdlo s kozím mlékem příznivě působí na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje, zajišťuje vyrovnané pH a dostatečnou hydrataci. Zanechává pokožku hebkou a jemnou. Velice kladně působí na citlivou a problematickou pokožku, je vhodné i pro alergiky a atopiky. Mýdlo s kozím mlékem příznivě působí na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje, zajišťuje vyrovnané pH a dostatečnou hydrataci. Zanechává pokožku hebkou a jemnou. Velice kladně působí na citlivou a problematickou pokožku, je vhodné i pro alergiky a atopiky.

Hlavní složky produktu:
Konopný a Kokosový olej, Bergamotová silice, Glycerin, Extrakt z Grepových jader, Voda, Sušené kozí mléko

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících.
Vyrobeno 100% ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.
Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

Ingredients (INCI):

Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate,Sodium Laurate,Propylene Glycol, Sodium Myristate,Sodium Chloride,Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine,Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate,Titanium Dioxide, Cannabis Sativa Seed oil, Cirtus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Goat Milk Powder.

129,00 Kč