Kopřivové mýdlo 100g

NOVINKA
Kopřivové přírodní mýdlo bez konzervantů. Kopřivový extrakt působí zejména na regenaraci pokožky a potních a mazových žláz a úpravu jejich funkce. Kopřivový extrakt pomáhá proti suché pokožce. Kopřiva obsahuje velké množství minerálů, aminokyselin a vitamínů, podporujích obnovu a regeneraci a posilujících a působících proti plísním. Omezuje také svědění a zklidňuje. 

Hlavní složky produktu:
 
Kosový olej, Olivový olej, Voda, Glycerin, Extrakt z Grepových jader, Kopřivový pudr, Kopřivový extrakt 

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících.
Vyrobeno 100% ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

Ingredients (INCI):
Stearate,Sodium Laurate,Propylene Glycol,Sodium Oleate,Sodium Myristate,Sodium Chloride,Citric Acid,Glyceryl Mono Laurate,Cocamidopropyl Betaine,Cocos Nucifera (Coconut) Oil,Sodium Thiosulphate,Sodium Citrate,Titanium Dioxide,Trisodium Sulfosuccinate,Pentasodium Pentatate,Tetrasodium Etidronate,Natural Herba Extract 

99,00 Kč