Kostivalové s konopným olejem 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, konopný olej, olivový olej, bergamotová silice, kozí mléko, mátová silice, kostivalový pudr.

POUŽITÍ: Kostivalový kořen a pudr slouží k hojení ran, pohmožděnin, modřin, popálenin, omrzlin a křečových žil. Kostival zmírňuje bolesti a regeneraci tkání a hojení ran. Používá se lokálně na rány, vředy, zlomeniny, modřiny, podlitiny, výrony a vyvrtnutí.

Konopný olej je pro člověka nejbohatším a vyváženým zdrojem esenciálních mastných kyselin. Obnovuje imunitní systém, regeneruje organismus. Díky vyváženému poměru esenciálních mastných kyselin odstraňuje příznaky ekzémů a lupénky, zabraňuje lámání nehtů, zlepšuje pleť, zabraňuje tvorbě vrásek.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Cannabis Sativa Seed oil, Cirtus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Goat Milk Powder, Mentha Piperita Oil, Comfrey powder.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


129,00 Kč