Lávové mýdlo 100g

Mastná a smíšená pleť s výskytem akné

Toto mýdlo má hluboce čistící účinky, lehce Vás zbaví černých teček. Prokrvuje pokožku a odstraňuje mastnotu a lesk pleti.

Hlavní složky produktu:

Kokosový olej, Ricinový olej, Bambucké, kakaové a mangové máslo, Marocký lávový jíl, Bahno z Mrtvého moře, Urucum, červený jíl, Ylang Ylang silice, Glycerin, Voda, Extrakt z grepových jader.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících.
Vyrobeno 100% ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

Ingredients (INCI): Cocos Nucifera Oil, Ricinus communis Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Mangifera Mangifera Indica Seed Butter, Moroccan lava clay, Maris Mud, Urucum, Illite, Ylang Ylang oil, Glycerin, Aqua, Sodium, Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Pigment, Parfum.

139,00 Kč