Luxusní balíček koupelová sada MĚSÍČEK

NOVINKA

FUNKCE: Koupelová sada.

POUŽITÍ: V kosmetických přípravcích je měsíček součástí přípravku pro ošetření suché pleti a popraskaných rtů. Velmi dobře pomáhá i při drobných poraněních a bolestech kolem nehtů. Z měsíčku lékařského se vyrábějí měsíčkové oleje, které jsou součástí kosmetiky na ochranu před spálením od sluníčka. Měsíček lékařský je běžnou součástí kosmetických přípravků pro kojence a kosmetice pomáhající léčit akné.

Tekuté mýdlo měsíčkové 200 ml

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, měsíčková silice, sušený květ měsíčku.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Cocamine Oxide, calendula officinalis Flower, Olea Europaea Fruit oil, Cocos Nucifera oil, Benzyl Salicylate, Limonene, Sušený květ Měsíčku.

Koupelový olej měsíčkový 200 ml

HLAVNÍ SLOŽKY: Bílý minerální olej, měsíčková silice, sušený květ měsíčku.

INGREDIENST (INCI): Paraffinum Liquidum, Calendula Officinalis Flower, Sušený Květ Měsíčku.

Koupelová sůl se sušenými květy měsíčku 240 g

HLAVNÍ SLOŽKY: Mořská sůl, sušená měsíček.

INGREDIENST (INCI): Maris Salt Dead Sea, sušená měsíček.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

499,00 Kč