Luxusní balíček koupelová sada LEVANDULE

NOVINKA

FUNKCE: Koupelová sada.

POUŽITÍ: Levandule má regenerační a hojivé účinky na pokožku a zároveň svou vůní harmonizuje a uklidňuje organismus, pomáhá při dně, revmatismu, při ošetření spálené pokožky, navozuje klidný spánek, uleví při bolestech hlavy či migréně.

Tekuté mýdlo levandulové 200 ml

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, levandulová silice, sušený květ levandule.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Cocamine Oxide, Lavandula Hybrida Abrial Herb Oil, Olea Europaea Fruit oil, Cocos Nucifera oil, Benzyl Salicylate, Limonene, Sušený květ Levandule.

Koupelový olej levandulový 200 ml

HLAVNÍ SLOŽKY: Bílý minerální olej, levandulový olej, sušené květy levandule.

INGREDIENST (INCI): Paraffinum Liquidum, Lavandula Hybrida Abrial Oil, Sušený Květ Levandule.

Koupelová sůl se sušenými květy levandule 240g

HLAVNÍ SLOŽKY: Mořská sůl, sušené světy levandule.

INGREDIENST (INCI): Maris Salt Dead Sea, sušené květy levandule.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

499,00 Kč