Luxusní balíček koupelová sada RŮŽE

NOVINKA

FUNKCE: Koupelová sada.

POUŽITÍ: Růže šípková je považována za léčivou rostlinu po více než dva tisíce let. Šípky obsahují hodně vitamínů, hlavně C, B1, B2, E, P a K, dále karotenoidy a glykosidy (např. tilirosid, multiflorin), asi 30 % cukrů, organické kyseliny (citrónová, jablečná, nikotinová), pektiny, třísloviny, slizy aj. Pro léčitelské využití se šípky sbírají za sucha.

Tekuté mýdlo růžové 200 ml

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, růžový olej, extrakt z růže, sušený květ růže.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Cocamine Oxide, Rosa centifolia extract, Olea Europaea Fruit oil, Cocos Nucifera oil, Benzyl Salicylate, Limonene, Sušený květ Růže.

Koupelový olej růžový 200 ml

HLAVNÍ SLOŽKY: Bílý minerální olej, růžový olej, sušené květy růže.

INGREDIENST (INCI): Paraffinum Liquidum, Rosa centifolia extract, Sušený Květ Růže.

Koupelová sůl se sušenými květy růží 240 g

HLAVNÍ SLOŽKY: Mořská sůl, sušené květy růží.

INGREDIENST (INCI): Maris Salt Dead Sea, sušené květy růží.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

499,00 Kč