Luxusní tekuté pánské mýdlo pánské 300ml

VÍCE VARIANT

FUNKCE: Tekuté mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, olivový olej, kokosový olej, konopný olej, aktivní uhlí, parfém.

POUŽITÍ: Aktivní černé uhlí bývá hojně využíváno v kosmetice především jako typ získávaný z kokosových ořechů, jehož nejčistší formou je jemný černý prášek. Mimo jiné skvěle stabilizuje pot, zajišťuje hloubkové čištění pleti a odblokování pórů, ošetření pleti s akné, kterou zbaví pupínků a nečistot. Mastnější typy ho mohou používat denně, sušší 2-3 týdně.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate, Diacetate, Linalool, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Cocamine Oxide, Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera oil, Cannabis Sativus Juice, Benzyl Salicylate, Limonene, Charcoal Powder, Parfum.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

Zvolte si variantu:

139,00 Kč