Masážní mýdlo Kata Mydláře 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Kokosový olej, makový olej, sušené kozí mléko, aktivní černé uhlí, sušená kopřiva, sušená meduňka, sušená máta, sušený kostival, ovesný pudr, meduňková silice, mátová silice, glycerin, extrakt z grepových jader, organický cukr, voda.

POUŽITÍ: Aktivní černé uhlí bývá hojně využíváno v kosmetice především jako typ získávaný z kokosových ořechů, jehož nejčistší formou je jemný černý prášek. Mimo jiné skvěle stabilizuje pot, zajišťuje hloubkové čištění pleti a odblokování pórů, ošetření pleti s akné, kterou zbaví pupínků a nečistot. Mastnější typy ho mohou používat denně, sušší 2-3 týdně.
Obsahuje čistící složky a exfolianty k odstranění nečistot a škodlivin z pokožky. Jedná se o 100% rostlinný a 100% čistý přírodní produkt.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Goat milk Powder, Cocos Nucifera Oil,Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride,Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate,Sodium Citrate, Sodium Sulfate, Titanium Dioxide, Tetrasodium EDTA,Papaver Somniferum Seed Oil, Mentha Piperita Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Charcoal, Comfrey powder, Avena sativa Kernel Flour, Sušenný list Kopřivy, Máty a Meduňky, Organický cukr.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

169,00 Kč