Tuhý šampon na Mastný vlas 50g

FUNKCE: Tuhý šampón.

Co je třeba vědět o tuhých šampónech ?

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, olej z hroznových jader, jojobový olej, aloe vera gel, tekuté hedvábí, kopřivový pudr, kopřivový extrakt.

POUŽITÍ: Kopřiva obsahuje další minerální látky jako je vápník, železo, draslík, fosfor, mangan, síru. Z vitamínů jsou to vitamin C, provitamín A a vitamín B1.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby opakovaně nanést menší množství na mokré vlasy, rozmydlit a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Laurate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Lauric Acid, Stearic Acid,Titanium Dioxide, Sodium Benzoate, Vitis Vinifera Seed oil, Simmondsia Chinensis Seed oil,Urtica Dioica Powder, Aloe Vera gel, Hydrolyzed Silk, Citrus Grandis Extract.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

79,00 Kč