Mátový Dárkový balíček

FUNKCE: Dárkový balíček.

POUŽITÍ: Máta peprná pomáhá při zánětlivých chorobách pokožky, povzbuzuje a osvěžuje pleť, antiseptické, kožní vyrážky, vůně máty povzbuzuje mozkovou činnost při únavě. příznivé účinky zejména na mastnou a aknózní pleť, kdy díky svým protizánětlivým účinkům hojí bolestivé pupínky a zabraňuje jejich šíření.

OBSAH:

Tekuté mýdlo mátové 300ml

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, mátová silice, sušená máta.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Cocamine Oxide, Mentha Piperita oil, Olea Europaea Fruit oil, Cocos Nucifera oil, Benzyl Salicylate, Limonene, Sušená máta.

Tuhé mýdlo mátové 100g

HLAVNÍ SLOŽKY: Kokosový olej, olivový olej, voda, glycerin, sušená máta, mátová silice, extrakt z grepových jader.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Mentha Piperita Oil, Etidronic Acid, Linalool, Trisodium Sulfosuccinate, Olea Europaea Fruit Oil, Limonene, Sušenný list máty, Organucký cukr.

Koupelový olej mátový 200ml

HLAVNÍ SLOŽKY: Bílý minerální olej, mátová silice, sušená máta.

INGREDIENST (INCI): Paraffinum Liquidum, Mentha Piperita Oil, Sušená Máta.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

529,00 Kč