Máslové mýdlo se sušeným Měsíčkem 100g

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Bambucké máslo, kakaové máslo, mangové máslo, kokosový olej, sušený květ měsíčku, měsíčkový olej, glycerin, extrakt z grepových jader, voda.

POUŽITÍ: Měsíček lékařský má antiseptické, antimykotické a antivirové účinky, vhodné pro osoby trpící na akné, vynikající pro mastnou pleť a pro zmírnění zánětů. Měsíček lékařský je všeobecně uznávanou léčivkou, která se používá v kosmetice. Měsíček obsahuje silici, saponiny, flavonoidy, hořčinu, slizovité látky, kyselinu salicylovou, vitamin C a polyacetylenové sloučeniny. Látky obsažené v květu mají antiflogistické (protizánětlivé) vlastnosti, kterých se využívá zejména při léčbě špatně se hojících ran. Tlumí projevy lupenky a nejrůznějších forem ekzémů. Měsíček je známý především svým hojivým vlivem na pokožku, protože ji zjemňuje, zvláčňuje a posiluje.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma, Cacao Seed Butter,Mangifera Indica Seed Butter, Cocos Nucifera Oil, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Tetrasodium Etidronate, Calendula Officinalis Flower, Sušený květ Měsíčku lékařského.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících.
Vyrobeno 100% ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


129,00 Kč