Mořská koupel s bahnem z Mrtvého moře 1kg

FUNKCE: Vodní koupel.

HLAVNÍ SLOŽKY: Mořská sůl, bahno z Mrtvého moře.

POUŽITÍ: Mořská sůl podporuje přirozené buněčné omlazení a má pozitivní účinek na zdravý spánek a navození psychické rovnováhy. Mořská koupel pročistí dýchací cesty a zmírňuje projevy alergií a astmatu.

Bahno z Mrtvého moře je velmi účinné u kožních onemocnění, jako je lupénka, atopický ekzém, vitiligo či psoriatická artritida. Je skvělé jako vlasový zábal. Naše minerální bahno obsahuje velké množství jódu, brómu, síry, hořčíku, draslíku a soli z Mrtvého moře, která má 26 přírodních minerálů.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Ve vodní lázni rozpusťte 2-3 lžíce soli.

INGREDIENST (INCI): Maris Salt Dead Sea, Maris Mud (Dead Sea Mud).

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

109,00 Kč