Mýdlo Aloe Vera 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, aloe vera gel.

POUŽITÍ: Aloe jsou využívané zejména v léčitelství, nejčastěji využívaným druhem je Aloe pravá . Ta je využívána již po tisíce let jako léčivá rostlina a její používání se rozšířilo po celém světě. Pryskyřice a drť z vnitřku listů se používá ke zmírnění kožních problémů (např. po spálení na slunci).

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua,Glycerin,Sorbitol,Sodium Stearate,Sodium Laurate,Propylene Glycol,Sodium Oleate,Sodium Myristate,Sodium Chloride,Citric Acid, Glyceryl Mono Laurate,Cocamidopropyl Betaine,Cocos Nucifera(Coconut) Oil ,Sodium Citrate, Titanium Dioxide,Tetrasodium Etidronate, Aloe Barbadensis Leaf juice.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

119,00 Kč