Speciální mýdlo bylinné KAT mydlář 100g

Hlavní složky produktu:
Kokosový a Makový olej, Sušené Kozí mléko, Aktivní černé uhlí, Sušená Kopřiva, Meduňka, Máta, Kostival, Ovesný pudr, Meduňková a Mátová silice, Glycerin, Extrakt z Grepových jader, Organický cukr, Voda

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících.
Vyrobeno 100% ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, Goat milk Powder, Cocos Nucifera Oil,Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride,Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate,Sodium Citrate, Sodium Sulfate, Titanium Dioxide, Tetrasodium EDTA,Papaver Somniferum Seed Oil, Mentha Piperita Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Charcoal, Comfrey powder, Avena sativa Kernel Flour, Sušenný list Kopřivy, Máty a Meduňky, Organický cukr.


159,00 Kč