Mýdlo s červeným jílem 100g

NOVINKA
 Červený jíl je bohatý na oxid železa, minerály a stopové prvky. Je známý svými antioxidačními vlastnostmi, hlubokým čisticím účinkem a podporuje přirozený regenerační proces pokožky. Mýdlo je vhodné pro hloubkové čištění a poskytuje vitalizující péči o zdravou a zářivou pokožku.

Hlavní složky produktu:
Kokosový  olej, Olej z černého kmínu a pšeničních klíčků, červený jíl, Bergamotová silice, Glycerin, Extrakt z Grepových jader, Voda

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100% ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

Ingredients (INCI):

Ingredients (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Stearate,Sorbitol, Sodium Oleate, Sodium Chloride, Sodium Myristate,Parfum, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine,Glyceryl Laurate, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate,Linalool, Limonene.Illite.

 Normální a suchá pleť.
Zklidňující, revitalizační, regenerační, detoxikační, antiseptické, dezinfekční, zvláčňující, tonizující, čistící.
Zanechává pleť jasnou a zářivou.




















.

119,00 Kč