Mýdlo s červeným jílem 100g

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Kokosový olej, olej z černého kmínu, olej z pšeničných klíčků, červený jíl, bergamotová silice, glycerin, extrakt z grepových jader, voda.

POUŽITÍ: Červený jíl je známý svými antioxidačními vlastnostmi, hlubokým čisticím účinkem a podporuje přirozený regenerační proces pokožky. Mýdlo je vhodné pro hloubkové čištění a poskytuje revitalizující péči o zdravou a zářivou pokožku.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Etidronic Acid, Linalool, Trisodium Sulfosuccinate, Olea Europaea Fruit Oil, Limonene, Triticum Vulgare Germ Oil, Nigella sativa Seed Oil, Geranium, Squalane, Kaolin.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících.
Vyrobeno 100% ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

129,00 Kč