Mýdlo s kozím mlékem, medem a heřmánkem 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, kozí mléko, BIO med, sušený květ heřmánku.

POUŽITÍ: Kozí mléko má vysoký obsah vitamínů a minerálních látek a je bohaté na máselné tuky, což z něj dělá ideální hydratační prostředek. Nachází se v něm v hojné míře i vitamin E, který je "nejlepší přítel" pokožky.

Bio med, propolis, včelí vosk a prášek - všechny tyto přísady působí antibakteriálně, antisepticky a dezinfekčně, proti kvasinkám, plísním, stafylokokům, salmonelou, akné, ekzémům, vyrážkám. Včelí vosk zaceluje ranky v pokožce.

Heřmánek vyniká svými protizánětlivými, hojivými, zklidňujícími, dezinfekčními a protialergickými účinky. Výborně zklidňuje pokožku například při vyrážkách, spálením kůže od sluníčka a podobně.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Goat milk Powder, Cocos Nucifera Oil, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Sodium Citrate, Sodium Sulfate, Titanium Dioxide, Tetrasodium EDTA, Honey BIO, Sušený květ heřmánku.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


129,00 Kč