Speciální mýdlo karotenové 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, okurkový olej, mrkvový olej, aloe vera gel, pomerančová silice, urucum pudr, organický cukr.

POUŽITÍ: Mrkvový a za studena lisovaný olej obsahuje omega-6 mastné kyseliny. Je bohatý na beta-karoten a provitamín A, E, B, C a je určen pro regeneraci suché pokožky, působí příznivě proti akné, ekzémům a vyrážkám. Využívá se ve výrobcích na pěstování a rege­neraci pokožky.
Působí proti ochablosti a jako prevence tvorby vrásek.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua,Glycerin,Sorbitol,Sodium Stearate,Sodium Laurate,Propylene Glycol, Sodium Myristate,Sodium Chloride,Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine,Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate,Titanium Dioxide, Cucumis Sativas Juice, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Aloe Vera gel, Bixa orellana seed extract, Citrus Sinensis.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

139,00 Kč