Mýdlo s Oslím mlékem a ovesnými vločkami 100g

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, bambucké máslo, sušené oslí mléko, mleté ovesné vločky.

POUŽITÍ: Obsažené minerální soli v oslím mléku podporují čištění pleti podporou efektivního urychlení odstraňování odumřelých buněk, čímž uvolňuje prostor pro růst nových, zdravých buněk. Urychluje léčbu onemocnění typu ekzému nebo lupénky a zároveň pomáhají zachovat pružnost pleti. V kosmetice se používají ovesné vločky k léčbě ekzémů a kožních problémů. Ovesné vločky naši pleť hydratují a normalizují její PH. Mimo to mají protizánětlivé účinky, čímž pomáhají předcházet tvorbě akné.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Maltodextrin, Cocos Nucifera Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Sodium Citrate, Butyrospermum Parkii Butter, Titanium Dioxide, Donkey milk powder, Mleté ovesné vločky.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

159,00 Kč