Arganové mýdlo s oslím mlékem a medem 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, arganový olej, oslí mléko, BIO med.

POUŽITÍ: Arganový olej je používán při léčbě kožních onemocněních, ekzémech, akné, popáleninách. Arganový olej zmírňuje svědění vlasové pokožky, snižuje suchost pokožky a vlasům dává vitalitu, sílu, lesk a hebkost.

Bio med, propolis, včelí vosk a prášek - všechny tyto přísady působí antibakteriálně, antisepticky a dezinfekčně, proti kvasinkám, plísním, stafylokokům, salmonelou, akné, ekzémům, vyrážkám. Včelí vosk zaceluje ranky v pokožce.

Obsažené minerální soli v oslím mléce, podporují čištění pleti podporou efektivního urychlení odstraňování odumřelých buněk, čímž uvolňuje prostor pro růst nových, zdravých buněk. Urychluje léčbu onemocnění typu ekzému nebo lupénky a zároveň pomáhají zachovat pružnost pleti.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Citric Acid , Cocamidopropyl Betaine, Cocos nucifera oil, Titanium Dioxide, Argania Spinosa Kernel Oil, Donkey Milk, Honey Bio.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

169,00 Kč