Mýdlo se zeleným jílem 100g

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, konopný olej, babassu olej, santalová silice, zelený jíl.

POUŽITÍ: Zelený jíl je bohatý na minerální látky, jako je křemík, vápník, draslík, hořčík, zinek, hliník, železo, mangan, titan, stopové prvky a další cenné látky prospěšné pro lidský organizmus a lidskou pokožku.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Etidronic Acid, Linalool, Trisodium Sulfosuccinate, Olea Europaea Fruit Oil, Limonene, Cannabis Sativa Seed Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Squalane, Amyris Balsamifera Bark oil,Kaolin.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

129,00 Kč