Tuhý šampon na Normální vlas 50g

FUNKCE: Tuhý šampón.

Co je třeba vědět o tuhých šampónech ?

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, meruňkový olej, kokosový olej, aloe vera gel, tekuté hedvábí, broskvový pudr, levandulový extrakt.

POUŽITÍ: Meruňkový olej Je dobře vstřebatelný a nezanechává pocit mastnoty. Je vhodný i na problematickou, smíšenou, aknózní a mastnou pleť. Pokožku vyživuje, hydratuje, zvláčňuje, regeneruje a dodává jí zářivý vzhled. Je vhodný pro všechny typy pleti.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby opakovaně nanést menší množství na mokré vlasy, rozmydlit a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Laurate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Lauric Acid, Stearic Acid,Titanium Dioxide, Sodium Benzoate, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Cocos Nucifera oil, Lavandula Powder, Aloe Vera gel, Prunus Persica, Hydrolyzed Silk, Citrus Grandis Extract.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

79,00 Kč