Olivové mýdlo 100g

Olivové mýdlo pro své velmi jemné a šetrné složení je vhodné pro všechny, pro dospělé i pro děti. Lidem trpícími kožními problémy se navíc ve většině případů daří nemoc zmírnit používáním přírodních olivových mýdel.

Přírodní olivová mýdla nevysušují pokožku díky své základní ingredienci a tou je olivový olej. Všechny další přírodní oleje a extrakty z bylin a ovoce, dodávají mýdlům přírodní vůni a lečivý účinek jednotlivých složek.

Kombinovaný účinek všech přírodních ingrediencí zanechává jemné aroma s unikátními léčivými a uklidňujícími účinky.

Hlavní složky produktu:
Kokosový, Olivový a Makadamiový olej,  Glycerin, Extrakt z Grepových jader,  Voda

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících.
Vyrobeno 100% ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

Ingredients (INCI): Cocos Nucifera Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Macadamia ternifolia Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Mangifera Mangifera Indica Seed Butter,, Glycerin, Mentha piperita Powder, Citrus Grandis Seed Extract, Aqua, Sodium Stearate, Sorbitol.

119,00 Kč