Olivové s rozmarýnem 100g

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Voda, kokosový a olivový olej, organický cukr, potravinářské barvivo, sušený rozmarýn, sušené mleté olivy, rozmarýnový extrakt, glycerin, extrakt z grepových jader.

POUŽITÍ: Rozmarýn se používá k ošetření nečisté pleti, tonizuje, má hojivé účinky, zlepšuje prokrvování pleti, vhodná k ošetření celulitidy. Toto mýdlo je vhodné na mastnou a nečistou pleť. Olivový olej je vhodný pro suchou, zánětlivou, alergickou, podrážděnou, poraněnou či jinak poškozenou pokožku. Díky svým vlastnostem dokáže proniknout do hloubky pokožky a vázat na sebe vlhkost, čímž vypíná plet a chrání ji před tvorbou vrásek.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby opakovaně namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENTS (INCI): Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate,Propylene Glycol, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Olea Europaea Fruit Oil, Sušené mleté olivy, Sušený rozmarýn, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


129,00 Kč