Pleťový krém na Mastnou pokožku Paní "M" 50g

FUNKCE: Pleťový krém.

HLAVNÍ SLOŽKY: Ostropestřecový olej, aloe vera gel, rýžový pudr, kyselina hyaluronová, bacuri máslo, kolagen, extrakt z grepových jader, vitamin E.

POUŽITÍ: Kyselina hyaluronová je životně důležitá pro rozzářenou pokožku. Přirozeně urychluje hojivé procesy v naší pleti, pomáhá bojovat s akné a udržuje pokožku zdravou.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby nanést na obličej a dekolt.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glyceryl Stearate, Vitamine E, Polyglyceryl-4 Laurate, Cetearyl Alcohol, Potassium Sorbate, Platonia Insignis Seed Butter, Aloe Barbadensis Leaf, Glycoprotein, Sodium hyaluronate, Silybum Marianum Seed oil, Oryza Sativa Bran Oil.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

179,00 Kč