Pleťový krém s kozím mlékem 50ml

FUNKCE: Pleťový krém.

HLAVNÍ SLOŽKY: Aloe vera gel, kyselina hyaluronová, kolagen, sušené kozí mléko, vitamin E.

POUŽITÍ: Kozí mléko má vysoký obsah vitamínů a minerálních látek a je bohaté na máselné tuky, což z něj dělá ideální hydratační prostředek. Nachází se v něm v hojné míře i vitamin E, který je "nejlepší přítel" pokožky. Pomáhá hlavně alergikům, lidem s atopickým ekzémem, lupénkou.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby nanést na obličej a dekolt.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glyceryl Stearate, Vitamine E, Polyglyceryl-4 Laurate, Cetearyl Alcohol, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf, Glycoprotein, Sodium hyaluronate, Paraffinum, Liquidum, Goat Milk Powder.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

199,00 Kč