Speciální rakytníkové mýdlo 100g

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, okurkový olej, mrkvový olej, aloe vera gel, rakytníkový olej, pomerančová silice, extrakt z grepových jader, mletý rakytník, organický cukr.

POUŽITÍ: Aloe jsou využívané zejména v léčitelství, nejčastěji využívaným druhem je Aloe pravá . Ta je využívána již po tisíce let jako léčivá rostlina a její používání se rozšířilo po celém světě. Pryskyřice a drť z vnitřku listů se používá ke zmírnění kožních problémů (např. po spálení na slunci). Rakytník má značné baktericidní a regenerační vlastnosti, hojí rány, pomáhá při většině kožních potíží, jako je akné, opruzeniny, popáleniny, vhodný také na hemeroidy. Rakytník dosahuje takového věhlasu kvůli jeho neuvěřitelnému nutričnímu profilu. Rakytník má třikrát více vitamínu A než mrkev. Vitamin E snižuje tvorby jizev a zlepšení struktury pleti, vitamín E je nutností při léčbě strií, popálenin a akné, ekzémy a psoriázou.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua,Glycerin,Sorbitol,Sodium Stearate,Sodium Laurate,Propylene Glycol, Sodium Myristate,Sodium Chloride,Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine,Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate,Titanium Dioxide, Cucumis Sativas Juice, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Kaolin, Aloe Vera gel, Hippoaphae Rhamnodies Oil, Citrus sinensis, Organický cukr.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


129,00 Kč