Rooibos mýdlo s kozím mlékem 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, ostropestřecový olej, žlutý jíl, kozí mléko, rooibos.

POUŽITÍ: Rooibos má zklidňující a hojivý vliv na kožní záněty a onemocnění a je vhodný na pokožku trpící ekzémy, lupénkou, sklony k alergickým reakcím a snadným podrážděním. Zpomaluje proces stárnutí a je velmi bohatý na minerály a vitamíny. Skvělý antioxidant, který v podobě čaje pročišťuje tělo, ale v podobě kosmetiky detoxikuje i pleť.

Kozí mléko má vysoký obsah vitamínů a minerálních látek a je bohaté na máselné tuky, což z něj dělá ideální hydratační prostředek. Nachází se v něm v hojné míře i vitamin E, který je "nejlepší přítel" pokožky. Pomáhá hlavně alergikům, lidem s atopickým ekzémem, lupénkou.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Goat milk Powder, Cocos Nucifera Oil, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Sodium Citrate, Sodium Sulfate, Titanium Dioxide, Silybum Marianum Seed oil, Kaolin, Tetrasodium EDTA, Rooibos.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


129,00 Kč