Mýdlo s Aktivním černým uhlím a Bílým jílem 100g

NOVINKA

Aktivní černé uhlí je určeno pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť je hloubkově čistí, uvolňuje ucpané póry, hojí a působí proti zánětům. Mýdlo na sebe váže mastnotu, toxiny i odumřelou kůži a pokožce se s ním viditelně uleví. 

Bílý jíl neboli Kaolin je znám svým bohatým obsahem přírodních minerálů, je doslova pokládán za přírodní "zkrášlovač". Vynikající jsou hlavně jeho exfoliační, čistící a detoxikační vlastnosti. Navíc působí protizánětlivě, antibakteriálně a antisepticky, proto se může používat i denně na mytí pleti. Pravidelným používáním napomáhá zlepšení vzhledu pokožky, které trpí ekzémem, lupénkou, akné, nebo rosaceou. 

Hlavní složky produktu:
Kokosový a Ricinový olej, Aktivní černé uhlí, Bílý jíl, Shealoe, Citronová silice, Glycerin, Extrakt z Grepových jader, Voda

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících.
Vyrobeno 100% ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.


Ingredients (INCI):
Cocos Nucifera Oil, Ricinus Communis Oil, Charcoal, Caolin, Butyrospermum Parkii, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citrus Limon Peel Oil, Aqua, Glycerin, Sodium Cocoate, Ascorbic Acid, Citrus Grandis Seed Extract, Linalool

119,00 Kč