Mýdlo s Aktivním černým uhlím a Bílým jílem 100g

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, ricinový olej, černé uhlí, citrónová silice.

POUŽITÍ: Aktivní černé uhlí je určeno pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť je hloubkově čistí, uvolňuje ucpané póry, hojí a působí proti zánětům. Mýdlo na sebe váže mastnotu, toxiny i odumřelou kůži a pokožce se s ním viditelně uleví. Bílý jíl neboli Kaolin je znám svým bohatým obsahem přírodních minerálů, je doslova pokládán za přírodní "zkrášlovač". Vynikající jsou hlavně jeho exfoliační, čistící a detoxikační vlastnosti. Navíc působí protizánětlivě, antibakteriálně a antisepticky, proto se může používat i denně na mytí pleti. Pravidelným používáním napomáhá zlepšení vzhledu pokožky, které trpí ekzémem, lupénkou, akné, nebo rosaceou.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Kaolin, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citrus Limonum Oil, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Charcoal Powder, Etidronic Acid, Linalool, Trisodium Sulfosuccinate, Olea Europaea Fruit Oil, Limonene, Ricinus comunis Seed Oil, Squalane.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

129,00 Kč