Šípkové mýdlo s medem a citrónem 100g

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, BIO med, šípkový pudr, citrónová silice, lněný olej.

POUŽITÍ: Šípek je zejména bohatý na kyselinu linolovou a linoleovou, které jsou velmi důležité, pokud chcete, aby vaše pleť byla zdravá a projevy stárnutí byly co nejmenší a nejpomalejší. Bio med, propolis, včelí vosk a prášek - všechny tyto přísady působí antibakteriálně, antisepticky a dezinfekčně, proti kvasinkám, plísním, stafylokokům, salmonelou, akné, ekzémům, vyrážkám. Včelí vosk zaceluje ranky v pokožce. Výtažky z citronů mají osvěžující, tonizující, stahující, čistící a bělící účinky na pokožku. Mají pozitivní vliv na mastnou pokožku a na pleť se sklonem k akné. Citrón pomáhá pokožce, zvláště mastnější pleti a stahuje póry. Dokáže odstranit či zesvětlit různé skvrny.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Maltodextrin, Cocos Nucifera Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Honey BIO, Rosa Canina Fruit Extract, Citrus Limon Peel Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


129,00 Kč