Šlehané peelingové Vanilkové mýdlo 130g

FUNKCE: Šlehané peelingové mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Olej z hroznových jader, bambucké máslo, kakaové máslo, mangové máslo, vanilkový extrakt, epsomská minerální sůl, vůně.

POUŽITÍ: Pro své antimykotické vlastnosti dokáže vanilka odstraňovat plísně a choroby způsobené houbami. Pomáhá při dermatitidě, ekzémech a dalších kožních problémech. Dobře působí v případě zánětů, má povzbuzující účinky při únavě a vyčerpání, blahodárně ovlivňuje nervovou soustavu, mozkovou činnost, doplňuje energii, posiluje imunitní systém.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, MangiferaIndica Seed Butter, Olea Europaea Fruit Oil, Magnesium Sulfate Heptahydrate, Vanilla Panifolia Oil.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

299,00 Kč