Šlehané peelingové Moringové mýdlo 130g

NOVINKA

FUNKCE: Šlehané peelingové mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Olivový olej, bambucké máslo, kakaové máslo, mangové máslo, epsomská minerální sůl, moringový mletý list.

POUŽITÍ: V zemích třetího světa považují moringu lidé za zázrak. Je využívána jako součást kosmetických přípravků, pečuje o pleť, vlasy a nehty, zjemňuje, zvláčňuje a vyživuje.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Butyrospermum Parkii Butter,Theobroma Cacao Seed Butter, MangiferaIndica Seed Butter, Olea Europaea Fruit Oil, Magnesium Sulfate Heptahydrate, Moringa oleifera leaf powder.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

299,00 Kč