Speciální africké máslové mýdlo s Arganovým olejem 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, bambucké máslo, kakaové máslo, mangové máslo, Arganový olej, Africké černé mýdlo drolivé.

POUŽITÍ: Obsahuje tři druhy másel. Díky vysokému podílu kakaového, bambuckého a mangového másla tělo dostatečně hydratuje.  Vhodné i na citlivou a zralou pleť. Výborné proti vráskám.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma, Cacao Seed Butter,Mangifera Indica Seed Butter, Argan Spinosa oil, Cocos Nucifera Oil / Elaeis Guineensis Oil, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Sodium Citrate, Titanium Dioxide.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

129,00 Kč