Speciální Detoxikační mýdlo na mastnou pleť 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, tea tree olej, nimbový olej, olej z cedrového dřeva, bambucké máslo, aktivní černé uhlí, mleté ovesné vločky.

POUŽITÍ: Aktivní černé uhlí bývá hojně využíváno v kosmetice především jako typ získávaný z kokosových ořechů, jehož nejčistší formou je jemný černý prášek. Mimo jiné skvěle stabilizuje pot, zajišťuje hloubkové čištění pleti a odblokování pórů, ošetření pleti s akné, kterou zbaví pupínků a nečistot.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Charcoal Powder, Olea Europaea Fruit Oil, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Butyrospermum Parkii Butter, Melia Azadirachta Seed Oil, Tea Tree Oil, Kaolin, Cedrus Deodara Wood Oil, Mleté ovesné vločky.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

159,00 Kč