Speciální Intimní mýdlo Na Draka 100g

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé intimní mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, tea tree olej, olivový olej, makadamový olej, aloe vera gel, bambucké máslo, tekuté hedvábí, extrakt z grepových jader.

POUŽITÍ: Aloe Vera má uklidňující a protizánětlivé účinky, opravuje kožní defekty, je velice účinná na akné, ekzém a pod. Má antibakteriální, protivirové a protizánětlivé vlastnosti, podporuje detoxikaci organismu, dezinfikuje, zvlhčuje a regeneruje pokožku, urychluje hojení ran, mírní svědění a je prospěšná při ekzémech a alergiích.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Sodium benzoate, Tea Tree oil, Aloe Vera Gel, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Butyrospermum parkii Butter.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

149,00 Kč