Speciální Mandarinkové mýdlo s Oslím mlékem a jogurtem 100g

NEJPRODAVANEJSI

Mýdlo vhodné pro zralou plet´., lupénku, akné a ekzémy. Hloubková regenerace a výživa pleti. Mýdlo je bohaté na omega mastné kyseliny, řadu minerálů a vysoký podíl vitamínů B a E. Působí jako silný antioxidant, zjemňuje vrásky, obnovuje kožní buňky a navrací pleti mládí. Pokožka je vypnutá, vyživená a rozjasněná. Navíc podporuje čištění pleti, urychluje hojení ekzémů a lupenky.

Hlavní složky produktu:
Kokosový a Mandlový olej, Oslí mléko, Mandarinková silice, Jogurtový prášek, Glycerin, Extrakt z Grepových jader, Potravinářské barvivo, Voda

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících.
Vyrobeno 100% ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.


Ingredients (INCI):
Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Donkey Milk, Citrus Reticulata, Yogurth Powder, Aqua, Glycerin, Sodium Cocoate, Ascorbic Acid, Citrus Grandis Seed Extract.

169,00 Kč