Speciální Mandarinkové mýdlo s Oslím mlékem a jogurtem 100g

NEJPRODAVANEJSI

Mýdlo vhodné pro zralou plet´., lupénku, akné a ekzémy. Hloubková regenerace a výživa pleti. Mýdlo je bohaté na omega mastné kyseliny, řadu minerálů a vysoký podíl vitamínů B a E. Působí jako silný antioxidant, zjemňuje vrásky, obnovuje kožní buňky a navrací pleti mládí. Pokožka je vypnutá, vyživená a rozjasněná. Navíc podporuje čištění pleti, urychluje hojení ekzémů a lupenky.

Hlavní složky produktu:
Kokosový a Mandlový olej, Oslí mléko, Mandarinková silice, Jogurtový prášek, Glycerin, Extrakt z Grepových jader, Potravinářské barvivo, Voda

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících.
Vyrobeno 100% ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.


Ingredients (INCI):

Aqua, Glycerin, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Maltodextrin, Cocos Nucifera Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Sodium Citrate, Almond Oil, Yoghurt Powder, Citrus Reticulata Peel Oil, Titanium Dioxide, Donkey milk powder.

169,00 Kč