Speciální máslové mýdlo s ovčím mlékem a lanolinem

NOVINKA

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, mandlový olej, bambucké máslo, kakaové máslo, mangové máslo, sušené ovčí mléko, lanolin.

POUŽITÍ: Ovčí mléko je jedno z nejvýživnějších. Vyživuje, hydratuje, pomáhá na akné a ekzémy, zklidňuje podrážděnou a citlivou pokožku. Je bohaté na vitamíny A, D a E, a zároveň tvoří krémovou pěnu. Obsah ovčího mléka propůjčuje přírodnímu mýdlu smetanově nasládlou vůni a pokožce jemnost a výživu.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma, Cacao Seed Butter, Mangifera Indica Seed Butter, Cocos Nucifera Oil, Almond oil, Sheep Milk, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride,Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Lanolin, Sodium Citrate, Titanium Dioxide.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

149,00 Kč