Tuhý šampon na Suchý, barvený a poškozený vlas 50g

FUNKCE: Tuhý šampón.

Co je třeba vědět o tuhých šampónech ? 

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, babasu olej, arganový olej, aloe vera gel, tekuté hedvábí, ostropestřecový pudr, arnikový extrakt, extrakt z grepových jader, levanudlová silice.

POUŽITÍ:Babassu olej zabraňuje vysušení pokožky. Svým vysokým obsahem kyseliny laurinové působí antibakteriálně a obsahuje detoxikační složky. Je vhodný pro suchou a popraskanou pokožku, ale i pro mastnou nebo smíšenou pleť se zánětlivými nečistotami jako chladicí olejová komponenta při svědicí, neurodermatické pokožce. Nachází se v něm v hojné míře i vitamin E.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby opakovaně nanést menší množství na mokré vlasy, rozmydlit a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Laurate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Lauric Acid, Stearic Acid,Titanium Dioxide,Sodium Benzoate, Orbignya Oleifera oil, Argan Spinosa oil,Silybum Marianum Powder, Aloe Vera gel, Hydrolyzed Silk, Lavandula Hybrida Abrial Herb oil, Arnica Seed extrakt, Citrus Grandis Extract.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

79,00 Kč