Syrovátkové mýdlo s kozím mlékem 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, konopný olej, mandlový olej, olej z meruňkových jader, kozí mléko, sušená syrovátka.

POUŽITÍ: Syrovátka má velice příznivý vliv při léčbě kožních onemocnění. Dokáže perfektně zklidnit, vyčistit a zjemnit pleť i pokožku celého těla. Syrovátková koupel si poradí s projevy akné,s ekzémy, lupénkou a dalšími problémy pokožky.

Kozí mléko má vysoký obsah vitamínů a minerálních látek a je bohaté na máselné tuky, což z něj dělá ideální hydratační prostředek. Nachází se v něm v hojné míře i vitamin E, který je "nejlepší přítel" pokožky. Pomáhá hlavně alergikům, lidem s atopickým ekzémem, lupénkou.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Goat milk Powder, Cocos Nucifera Oil, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Sodium Citrate, Sodium Sulfate, Titanium Dioxide, Tetrasodium EDTA, Cannabis Sativa Seed Oil, Almond Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Sušená syrovátka.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


129,00 Kč