Tekuté mýdlo Čokopomerančové 300ml

FUNKCE: Tekuté mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, pomerančová silice, potravinářské barvivo, vůně čokolády.

POUŽITÍ: Pomeranč je silný antioxidant vzhledem k vysokému obsahu flavonoidů, anthokyaninů a vitamínu C, které zastavují oxidační procesy pokožky, zachycují volné radikály, které jsou odpovědné za předčasné stárnutí. Kromě toho je vitamin C velmi užitečný při léčbě následků způsobených fotostárnutí, protože má foto-ochranné vlastnosti - neutralizuje radikály způsobné UV zářením.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout. Lze použít také jako pěnu, či šampón.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate, Diacetate, Linalool, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Citrus Sinensis, Cocamine Oxide, Olea Europaea Fruit oil, Cocos Nucifera oil, Benzyl Salicylate, Parfum, Limonene, Potravinářské barvivo.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

119,00 Kč