Tekuté mýdlo Mandlové 300ml

FUNKCE: Tekuté mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, mandlový olej, potravinářské barvivo, vůně.

POUŽITÍ: Mandlový olej má uklidňující a hydratační účinky. Napomáhá zpomalování stárnutí kůže, zabraňuje a zesvětluje tmavé skvrny na kůži. Reguluje záněty, podráždění a zmírňuje svědění postižené pokožky. Je vhodný i pro jemnou dětskou pokožku.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout. Lze použít také jako pěnu, či šampón.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Cocamine Oxide, Almond Oil, Olea Europaea Fruit oil, Cocos Nucifera oil, Benzyl Salicylate, Parfum, Limonene, Potravinářské barvivo.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

119,00 Kč