Tekuté mýdlo s Kozím mlékem Naturální 300ml

FUNKCE: Tekuté mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olej z meruňkových jader, sušené kozí mléko.

POUŽITÍ: Kozí mléko má vysoký obsah vitamínů a minerálních látek a je bohaté na máselné tuky, což z něj dělá ideální hydratační prostředek. Nachází se v něm v hojné míře i vitamin E, který je "nejlepší přítel" pokožky.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout. Lze použít také jako pěnu, či šampón.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine,Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate, Diacetate, Linalool, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Cocamine Oxide, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Cocos Nucifera oil, Benzyl Salicylate, Limonene, Goat Milk.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

149,00 Kč